Archiwum

FINAŁ PUCHARU POLSKI 2012

Podczas zawodów Finału Pucharu Polski, które odbyły się w dniach 23-26 września w Bydgoszczy, nasze województwo reprezentowała jedynie trójka zawodników.

Najlepiej spisała się Kinga Świderska (ZNICZ Międzyrzec Podlaski), która w konkurencji Ksp60 wynikiem 589 punktów zajęła 4 miejsce, zaś w konkurencji Kpn40 weszła z wynikiem 390 punktów do finału i zajęła 8 miejsce (390+99,3=489,3 pkt.).

Nieźle wystartował jej kolega klubowy, Jacek Kosior, który w konkurencji Kpn60, z wynikiem 583+99,5 (682,5) punktów zajął w finale tej konkurencji miejsce 7. W konkurencji Kdw60, z bardzo dobrym wynikiem 591 punktów zajął 9 miejsce, a w konkurencji Kdw3x40 miejsce 12 (1120 punktów).

Trzeba podkreślić, że w Finale Pucharu Polski nie ma podziału na kategorie wiekowe, tak więc Kinga i Jacek rywalizowali także z seniorami.

Nasz jedyny senior, Zbigniew Poliszuk z DRAGONA Chełm tym razem nie błyszczał. W konkurencji Kdw3x40 wszedł do finału z dobrym wynikiem 1141 punktów, ale w finale udziału nie wziął, zajmując tym samym 8 miejsce. W konkurencji Kdw60 uzyskał wynik 585 punktów, który dał mu miejsce 18.

fpp2012lub.pdf 182.17 Kb 19/10/2012, 19:33